Petarda Rudara, Petrovac ubjedljiv u Tuzima

Fudbaleri Rudara pobijedili su Jedinstvo sa 5:0 na startu novog šampionata Crne Gore.
Pljevljaci su zgromili povratnika u elitu, a trijumf ekipe Dragana Radojičića najavio je Vuković već u prvom minutu.

Potom su se po dva puta u listu strijelaca upisivali Marković i iskusni kapiten Vlahović i da Rudar nije spustio gas pitanje je sa koliko golova u mreži bi se gosti vratili u Bijelo Polje.

Ubjedljiv je bio i Petrovac u Tuzima 4:1.Golman Mileta Radulović je iz penala doveo goste u vođstvo, ali je Vule Vujačić izjednačio u 32. minutu.

Potom je Mikijelj vratio prednost sastavu Aleksandra Nedovića da bi u nastavku Aleksandar Vujačić sa dva pogotka riješio dileme oko pobjednika.

Pogodaka nije bilo u meču Bokelja i Grblja, dok se od 20 sati pod Goricom sastaju Budućnost i Iskra.